Pograjnik.pl
Kim jesteśmy?

Pograjnik.pl jest portalem internetowym, poświęconym grom. Na naszym portalu można zobaczyć najnowsze newsy i ciekawostki dotyczące gier, esportu, wydarzeń związanych z grami itd. Oprócz tego na stronie Pograjnik.pl znajdziesz informacje na temat różnych gier, ich cenę oraz wymagania. Dzięki nam będziesz mógł również wziąć udział w turniejach i ligach organizowanych przez Pograjnik.pl. Na naszym portalu poznasz naszą Ekipę Internetu, czyli YouTuberów oraz Streamerów. Będziesz mógł zobaczyć Ich najnowsze filmy oraz aktualne streamy.
Od kiedy i jak działamy?

Pograjnik.pl istnieje od 2017 roku. Od tego momentu staramy się go rozwijać w stronę graczy. Nasza ekipa stawia za cel dotarcie do grupy graczy z informacjami, z ciekawostkami, z wydarzeniami itd. a to wszystko dotyczące gier.
Skąd będę wiedział o postach/filmach/streamach?

Dzięki nam nie musisz się przejmować o te informacje. Pograjnik.pl powiadomi Cię wiadomością email, gdy rozpocznie się stream lub zostanie dodany post czy film. Aby otrzymać takiego maila, wystarczy się tylko zarejestrować w "Panelu Gracza". Pamiętaj! Nie jest to obowiązkowe a jedynie dobrowolne. Jeśli nie chcesz się rejestrować, na stronie głównej będą wyświetlane te informacje, natomiast nie otrzymasz żadnego powiadomienia.
Jak się z nami skontaktować?

Najszybszą drogą kontaktu jest "Panel Gracza" oraz zakładka "Biuro Obsługi Klienta". Jeśli natomiast taka forma kontaktu Ci nie odpowiada, skorzystaj z adresu email: biuro@pograjnik.pl, lub napisz do nas na naszej stronie Facebook'owej.